REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Warszawa Modlin
 

Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Warszwa Modlin


Nasza Wypożyczalnia samochodów znajdująca się na lotnsiku w Modlinie świadczy usługi najmu samochodów dla całej Warszawy. Posiadamy 2 oddziały na terenie miasta w centrum oraz na lotnisku warszawa Modlin i Okęcie.
 
Wynajem samochodów realizujemy na bieżąco wg kolejności rezerwacji wynajemu online oraz telefonicznie. Posiadamy duży wybór nowych samochodów we wszystkich kategoriach i segmentach. Wynajem samochodów jest realizowany bez kaucji oraz bez limitu kilometrów.
 
Najem aut realizowany w nasze jwypożyczalni umożliwia podstawienie samochodu pod wskazany adres oraz jego zwrot w innej miejscowości. Wszystkie tego typu szczegóły są ustalane z klientami na bieżąco. Wszystkiesamochody są sprawne technicznie, umyte oraz zatankowane. Umożliwiamy naszym klientom wynajem aut z dodatkowym ubezpieczeniem znoszącym odpowiedzialność kierowcy w sytuacj iwyrządzonej szkody w pojeździe.
 
Przekazywanie samochodu odbywa się protokolarnie, bardzo sprawnie i trwa zaledwie kilka chwil. Istnieje możliwoiść wynajęcia dodatkowych rzeczy do samochodu jak fotelik dla małego dziecka, nawigacja samochodowa, dodatkowy bagażnik do samochodu.


Wynajem Aut Warszawa Modlin


Nasze samochody to komfortowe auta o róznym wyposażeniu w większości segmentów. Posiadamy zarówno samochody miejskie, auta kompaktowe oraz samochody rodzinne, vany i busy do 9 osób, których prowadzenie nie wymaga specjalnego prawa jazdy.
 
Wynajem aut w naszej wypozyczalni samochodów bez limitu kilometrów umożliwi Wam swobodne podróżowanie p[o całej Polsce oraz jeśli tego potrzebujecie wyjazd za granicę (pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia tego faktu u nas).
 
Dzięki sporej powiększającej się ofercie i dużemu zainteresowaniu klientów stale powiększamy nasze działania. Mamy bardzo elastyczne podejście do klientów. Udostępniamy auta w róznej kategorii cenowej od samochodów typowo miejskich po auta wygodne nadające się na dłuższe eskapady nie tylko po terenie miasta ale równiez po całym regionie
 

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Modlin

 
Dogodne położenie naszych wypożyczalni jak wypożyczalnia samochodów na lotnisko w Modlinie pozwala wszystkim osobom, które przylatują do Modlina dalej kontynuować podróż przy użyciu naszych samochodów. Zapewniamy wynajem aut na doby na lotnisku w Warszawa Modlin zarówno dla firm jak i osób indywidualnych.
 
W naszej ofercie posiadany również długoterminowy wynajem samochodów i wynajem aut średnioterminowy. Jezeli jesteśzainteresowany taką opcją napisz do nas lub zadzwoń. Im dłuższy wynajem auta tym niższa cena wynajmu.


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych