REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Lublin Warszawa
 
Bilety Eurolot
Tanie Przeloty Lublin - Warszawa Chopina
 
 
Lublin - Warszawa to kolejne krajowe połączenie tanich linii lotniczych Eurolot. Już wiadomo, że będzie to najkrótsza trasa w Polsce licząca zaledwie 158 km. Połączenie będzie obsługiwane sześć razy tygodniowo, od poniedziałku do soboty. Jest to propozycja skierowana przede wszystkim do pasażerów tranzytowych, którzy korzystając z przesiadki na lotnisku w Warszawie będą mogli kontynuować podróż po świecie. Inauguracja trasy Lublin - Warszawa nastąpi 27 października 2014 r. Wyloty z Lublina przewoźnik zaplanował na godzinę 06:00. Przelot do stolicy potrwa ok. 45 minut. Lot powrotny z Warszawy do Lublina przewidziano na 22:45. Wraz z nowym, zimowym (od października) rozkładem lotów przewoźnik wprowadza także nowe taryfy: Bronze, Silver i Gold, które zastąpią taryfy dotychczasowe. Trasę Lublin - Warszawa będą obsługiwać samoloty typu: DH4. Przy zakupie biletu Eurolot - na wszystkich trasach - obowiązują zniżki dla dzieci (2-15 lat/33% zniżki) i niemowląt (do lat 2/90% zniżki). Bilety na rejsy Eurolot już można rezerwować na naszych stronach.
 
 
 
Połączenia krajowe Eurolot
 
Rezerwacja Bilety Eurolot:
 
Lotnisko Lublin - Warszawa Chopina
 
32 728 30 44
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
 
Międzynarodowy port lotniczy im. Chopina w Warszawie to największe lotnisko w Polsce. Położone jest w dzielnicy Włochy (na terenach osiedla Okęcie - dawna nazwa lotniska) ok. 8 km na południowy – zachód od centrum stolicy. Rocznie port im. Chopina obsługuje ponad 10 mln pasażerów. Lotnisko jest główną bazą narodowego przewoźnika - linii PLL LOT. Port Chopina jest łatwo dostępny dla pasażerów, a głównym i zarazem najbardziej popularnym środkiem komunikacji z i do niego są połączenia autobusowe.
 
Z Lublina oprócz lotów do Warszawy, tania linia lotnicza Eurolot obsługuje także trasy:
 
Lublin- Gdańsk - Lublin
Lublin- Mediolan - Lublin
Lublin - Wrocław/Zurych/Wrocław - Lublin
 
 
Tanie linie lotnicze Eurolot w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasach międzynarodowych jak i krajowych, w tym o trasie: Lublin - Warszawa Chopina i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych