REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Warszawa Bydgoszczy
 
Bilety Eurolot
Tanie przeloty z Warszawy Chopina do Bydgoszczy
 
Trasa Warszawa Chopina - Bydgoszcz ponownie wraca do rozkładu lotów tanich linii lotniczych Eurolot. Do tej pory przewoźnik przejmował połączenia międzynarodowe LOT-u z krajowych lotnisk regionalnych. Teraz rozpoczął budowanie siatki własnych połączeń wewnętrznych, a trasa Warszawa – Bydgoszcz jest jednym z nich.
 
Rejsy na trasie Warszawa – Bydgoszcz będą się odbywać, poczynając od 14 kwietnia 2014 r., codziennie oprócz sobót. Samoloty przewoźnika – Bombardier Q400 – będą wylatywać z Warszawskiego lotniska Chopina o godzinie: 17:30 (od maja o 17:05) i 22:50 (od maja o 22:40). Przelot na trasie z Warszawy do Bydgoszczy trwa ok. 50 minut. Cena biletów za lot w jedną stronę zaczynać się będzie – w zależności od terminu wylotu – od 99 PLN.
 
Pasażerowie Eurolot w ramach ceny biletu mogą przewieźć jedną sztukę bagażu rejestrowanego (głównego) do 23 kg i bagaż podręczny do 8 kg. Należy przy tym wiedzieć, że opłata za zabranie dodatkowej sztuki bagażu lub za zabranie bagażu przekraczającego maksymalne wymiary wynosi na rejsach krajowych Eurolot - 125 PLN. Dzieci i młodzież, przy zakupie biletów, korzystają ze zniżek.
 
 
Sprzedaż i Rezerwacja Bilety Eurolot:
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
Bydgoski port lotniczy - Szwederowo położony jest ok. 3,5 km na południowy - zachód od centrum miasta. Jest lotniskiem regionalnym, z którego usług korzysta rocznie ok. 300 tys. pasażerów. Pod tym względem zajmuje 9 miejsce wśród polskich lotnisk. Lotnisko obsługuje przede wszystkim linie czarterowe i dwóch regularnych przewoźników: tanią linie lotniczą Ryanair i (od 14 kwietnia 2014 r.) tanią linię lotniczą Eurolot.
 
Tanie linie lotnicze Eurolot w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu, a wraz z nowym sezonem połączeń przewoźnika będzie coraz więcej. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Warszawa Chopina – Bydgoszcz jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.
 
 
 
 
 
 
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych