REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Ryanair Katowice Pyrzowice
 
Katowice, Linie Lotnicze Ryanair
Pyrzowice Airport KTW
 
Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice - Pyrzowice położony jest w miejscowości Pyrzowice, około 30 km na północ od centrum Katowic. Choć jest to regionalny port lotniczy dla województwa śląskiego jest również jednym z najważniejszych zarazem lotnisk w Polsce. Pod względem liczby obsługiwanych pasażerów jest to czwarte lotnisko w kraju. Odkąd w roku 2003 zagościły na nim tanie linie lotnicze lotnisko to zaczęło dynamicznie się rozwijać. Obecnie przez dwa terminale A i B (planowana jest budowa trzeciego terminala) lotniska w Pyrzowicach przewija się rocznie ponad 2,5 mln pasażerów.
 
Katowice - Pyrzowice obsługują loty na 31 regularnych trasach do 13 krajów. Z kolei w ilości obsługiwanych lotów czarterowych  (głównie kierunki wakacyjne) lotnisko to jest drugim po warszawskim Okęciu portem w Polsce. Katowickie lotnisko jest główną krajową bazą taniego węgierskiego przewoźnika WizzAir, który dyktuje twarde warunki pozostałym operującym z Katowic liniom. Bazę operacyjną mają tam także przewoźnicy: Enter Air, Bingo Airways i Small Planet Airlines.
 
O względy pasażerów próbuje z nimi rywalizować irlandzka niskokosztowa linia - Ryanair. Póki co jest ona drugą linią pod wzgledem obsługiwanych kierunków na tym lotnisku. Znając jednakże skuteczność Ryanaira w pozyskiwaniu klientów można być pewnym, że włodarze tej irlandzkiej linii przygotują dla podróżnych niejedną cenową niespodziankę by odebrać konkurencji potencjalnych pasażerów. Podobna sytuacja miała miejsce na lotnisku w Krakowie - Balicach gdzie irlandczycy szybko zmarginalizowali działalność EasyJeta. Można sobie tylko życzyć aby bitwa o klientów między przewoźnikami trwała jak najdłużej gdyż wyjdzie to tylko z pożytkiem dla pasażerów.
 
 
Tanie Bilety Ryanair - Sprzedaż i Rezerwacja
 
Lotnisko Katowice Pyrzowice
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
 
Tania linia Ryanair z śląskiego lotniska obsługuje głównie trasy do Wielkiej Brytanii i Irlandii, w sezonie także do Grecji i Hiszpanii. Z Katowic - Pyrzowic Ryanair oferuje tanie połączenia lotnicze na następujących trasach:
 
 
Katowice - Birmingham - Katowice
Katowice - Chania (Kreta) - Katowice (połączenie sezonowe)
Katowice - Dublin - Katowice
Katowice - Korfu (połączenie sezonowe)
Katowice - Londyn Stansted - Katowice
 
Katowice - Alicante - Katowice (połączenie zawieszone)
Katowice - Bristol - Katowice (połączenie zawieszone)
Katowice - Edynburg - Katowice (zawieszone od 5 listopada 2013 r.)
Katowice - Manchester - Katowice (połączenie zawieszone)
Katowice - Barcelona/Girona - Katowice (zawieszone od 5 listopada 2013 r.)
 
 
 
Kupując bilety lotnicze Ryanaira na naszej stronie internetowej mają Państwo możliwość szybkiego i bezproblemowego zakupu biletu przez Internet. Sprawnie i w krótkim czasie, zaraz po dokonaniu rezerwacji, bilet lotniczy znajdzie się w Państwa skrzynce pocztowej. Jeśli rezerwacji biletu Ryanaira dokonują Państwo pierwszy raz i mają jakieś pytania z tym związane, warto jej dokonać przez telefon, a tam nasz konsultant poprowadzi Państwa krok po kroku, doradzając najlepszy zakup i udzielając szczegółowych odpowiedzi.
 
 
bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair z katowic do anglii
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych