REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Air Berlin Gdańsk Rębiechowo
 
Gdańsk, Linie Lotnicze Air Berlin
Gdańsk Rębiechowo  Airport GDN
 
Międzynarodowy port lotniczy im. Lecha Wałęsy Gdańsk – Rębiechowo to trzecie lotnisko w kraju (po warszawskim lotnisku im. Chopina i krakowskich Balicach) pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie obsługuje ich ok.3 mln choć możliwości gdańskiego portu są znacznie większe. Jego przepustowość przewidziana jest na 5 mln podróżnych.
 
Lotnisko położone jest ok. 12 km na północny – zachód od Gdańska (10 km od Sopotu i 23 km od Gdyni), na terenach należących do wsi Rębiechowo, od której przyjęło swoją nazwę. Gdański port obsługuje nie tylko Trójmiasto ale i cały północny region Polski. Utrzymuje połączenie z 15 krajami na ponad pięćdziesięciu kierunkach. Do rozwoju portu przyczynili się znacznie tani przewoźnicy - głównie Ryanair i Wizz Air. Dla tego ostatniego lotnisko jest nawet jedną z krajowych baz operacyjnych. Oprócz wymienionych z lotniska korzystają także linie: PLL LOT, Enter Air, EuroLot, Lufthansa CityLine, Norwegian, Ryanair, Scandinavian Airlines i Travel Service Poland. W tym gronie znajduje się również, druga po Lufthansie, niemiecka tania linia Air Berlin. Jest także szóstą linią w Europie przewożąc rocznie ponad 33,5 mln pasażerów.
 
 
 
 
Sprzedaż i Rezerwacja Biletów Air Berlin
 
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
 
 
 
Ta wielokrotnie nagradzana prestiżowymi tytułami (m.in. tytułem najlepszego taniego przewoźnika w Europie w roku 2010) linia obsługuje ok. 160 połączeń do ok. 40 krajów świata. Air Berlin nie lata - jeszcze - do Ameryki Południowej i na Antypody.
 
Mimo, że zaliczany jest do kategorii linii niskokosztowych Air Berlin nie do końca hołduje modelowi taniej linii. Pasażerowie np. mogą wybierać miejsca z podziałem na klasy (w tym klasę biznes), w cenie biletu otrzymują posiłki i napoje, a szczególnym traktowaniem objęte są małe dzieci (do dwóch lat). Przysługuje im bezpłatny bagaż, w czasie lotu otrzymują zabawki i gadżety, a na lotach dłuższych niż 1,5 godz. opiekunowie mają do dyspozycji bezpłatne kołyski. 
Flota Air Berlin składa się z ponad 130 samolotów (głównie młodych rocznikowo Boeingów 737 – 800 i Airbusów A 320-200), a ich średnia wieku to ok. 4,6 roku. Główną bazą linii jest berlińskie lotnisko Tegel. Oprócz niej przewoźnik posiada swoje huby na lotniskach w: Dusseldorfie, Norymberdze i Palmie de Mallorca na Balearach.
 
Mimo wspominanej wyżej obszernej sieci połączeń, kierunki te nie są niestety dostępne bezpośrednio z Polski. Obecny na trzech krajowych lotniskach w: Gdańsku, Krakowie i Warszawie Air Berlin dowozi podróżnych do swojego lotniska bazowego Tegel pod Berlinem, a stamtąd dopiero pasażerowie mogą skorzystać z pełnej oferty tego przewoźnika.
 
Dlatego też z lotniska w Gdańsku Rębiechowie tania linia lotnicza Air Berlin obsługuje tylko jeden kierunek:
 
Gdańsk - Berlin Tegel - Gdansk
 
 
Dokonując na naszej stronie internetowej zakupu biletów lotniczych tanich linii Air Berlin dokonują Państwo dobrego wyboru. Szybko i sprawnie - zaraz po dokonaniu rezerwacji - bilet lotniczy znajdzie się w Państwa skrzynce pocztowej. Jeśli rezerwacji biletu Air Berlin dokonują Państwo po raz pierwszy polecamy kontakt telefoniczny przez wyżej podany numer. Nasz konsultant poprowadzi Państwa krok po kroku, doradzając najlepszy zakup i udzielając szczegółowych odpowiedzi na Państwa pytania.
 
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych