REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Gdańsk Berlin
 
Air Berlin - tanie bilety lotnicze Gdańsk - Berlin Tegel
 
Tanie linie lotnicze Air Berlin z gdańskiego lotniska Rębiechowo obsługują tylko jedno bezpośrednie połączenie. Są to rejsy do Berlina na lotnisko Tegel, gdzie mieści się główna baza tej taniej linii. Nie jest to kierunek przypadkowy. Z Berlina pasażerowie Air Berlin mają do swojej dyspozycji całą gamę połączeń jaką oferuje ten przewoźnik, włącznie z przelotami transatlantyckimi.
 
Przeloty z Gdańska do Berlina odbywają się codziennie (2 razy w dni powszednie i raz w weekend). Lot na oddalone od Gdańska o 396 km lotnisko Tegel im. Otto Lilienthala w Berlinie trwa ok. 50 minut. Wyloty z Gdańska dbywają się w godzinach: 10:40 i 18:55. Połączenie to obsługują samoloty: Embraer 190 LR i Bombardier Q 400.
 
 
 
Berlin z Gdańska i do Gdańska
Air Berlin Rezerwacja Biletów Lotniczych:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line
 
 
 
Berliński port lotniczy Tegel jest czwartym lotniskiem Niemiec pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego i jednym z trzech portów Berlina. Rocznie przez jego cztery terminale przewija się ok. 17 mln pasażerów. Lotnisko jest położone ok. 8 km na północny - zachód od centrum stolicy Niemiec. Tania linia Air Berlin wraz z Lufthansą jest głównym użytkownikiem tego portu (obie te linie obsługują ponad 30% operacji). Z tej racji do obsługi swoich pasażerów "posiada" nawet oddzielny - najnowszy - terminal lotniczy - C. Bliskie położenie od miasta znacznie ułatwia pasażerom dojazd z lotniska Tegel do centrum, zwłaszcza, że mają oni do swojej dyspozycji wiele środków transportu publicznego. Dodatkowo, dla zmotoryzowanych, obok lotniska przebiega autostrada A 111.
 
Tania linia lotnicza Air Berlin z berlińskiego lotniska Tegel oprócz lotów do Gdańska, utrzymuje połączenie z dwoma innymi krajowymi lotniskami w: Krakowie i Warszawie. Na lotnisko Tegel lata z Warszawy również nasz narodowy przewoźnik PLL LOT.
 
Tania linia lotnicza Air Berlin to prestiż i radość podróżowania. W swoich ofertach często wprowadza atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniego zakupu biletu. O aktualnych połączeniach przewoźnika można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk Rębiechowo – Berlin Tegel i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.
 
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych