REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Ryanair Bydgoszcz Szwederowo
 
Bydgoszcz, Linie Lotnicze Ryanair
Bydgoszcz Szwederowo  Airport BZG
 

Port lotniczy Bydgoszcz – Szwederowo, im. I. J. Paderewskiego położony jest ok. 3 km na południowy zachód od Bydgoszczy na terenach gminy Białe Błota. W bliskim sąsiedztwie lotniska znajdują się dwa osiedla Górzyskowo i Szwederowo. Od tego ostatniego lotnisko przyjęło nazwę. W rankingu polskich portów lotniczych plasuje się na 9 miejscu, obsługując rocznie ok. 340 tys. pasażerów.

 

Lotnisko zajmuje powierzchnię 146 ha. Dysponuje jednym pasem o długości 2,5 km. Posiada jeden (oddany do użytku w 2004 r.) terminal o powierzchni 7 tys. m. kwadratowych. Terminal wyposażony jest w 7 stanowisk odpraw i posiada 2 bramki (gate’y) – jedna do obsługi lotów krajowych, druga, ze stanowiskiem kontroli paszportów, do lotów międzynarodowych. Terminal spełnia podstawowe potrzeby pasażerów, którzy znajdą w nim punkt informacyjny, bar, kantor wymiany walut, kioski i wypożyczalnie samochodów.

 

Tanie Bilety Ryanair - Sprzedaż i Rezerwacja
 
Lotnisko Bydgoszcz Szwederowo
 
Telefonicznie: 32 728 30 44

 

W związku z rozwojem transportu lotniczego i zainteresowaniem lotami z Bydgoszczy planowana jest rozbudowa lotniska. W roku 2013 ma być powiększony terminal pasażerski (powiększona hala odlotów) i uruchomiona dodatkowa bramka (gate nr 3). Wraz z rozbudową terminala pasażerowie będą mogli liczyć na więcej udogodnień związanych z oczekiwaniem na lot.


Lotnisko obsługuj loty krajowe (realizowane do Warszawy przez PLL Lot i Eurolot), loty cargo, czartery i regularne połączenia międzynarodowe. W sezonie lotnisko przyjmuje loty czarterowe, na najbardziej popularnych kierunkach do:


Bułgarii (Burgas), Cypru (Pafos – od czerwca 2013), Egiptu (Hurghada i Sharm el Sheikh), Chorwacji (Dubrownik), Grecji (Chania – Kreta, Heraklion, Rodos i od czerwca 2013 r. Zakyntos), Hiszpanii (Barcelona, Malaga, Majorka – wszystkie od czerwca 2013 r.), Turcji (Antalya) i Tunezji (Enfidha, Monastyr).

 

Regularne połączenia międzynarodowe obsługuje z Bydgoszczy jeden przewoźnik – tania linia Ryanair, która jest pod tym względem monopolistą. Ryanair utrzymuje stamtąd połączenia do: Niemiec, Anglii, Szkocji, Irlandii i Hiszpanii.

 
Połączenia lotnicze Ryanair z Bydgoszczy i do Bydgoszczy:
 
Bydgoszcz - Glasgow - Prestwick - Bydgoszcz (od 26 października 2014 r. Ryanair lata na główne lotnisko Glasgow - International)

 
Bydgoszcz - Girona/Barcelona - Bydgoszcz (połączenie zawieszone)
 
 

O aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki lub od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.Zapraszamy Państwa do zakupu biletów lotniczych na naszym portalu. Miła i fachowa obsługa, korzystne ceny.

 

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair z bydgoszczy do anglii, ryanair z bydgoszczy do irlandii


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych