REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Norwegian Gdańsk Rębiechowo
 
Gdańsk, Linie Lotnicze Norwegian
Gdańsk Rębiechowo Airport
 
Lotnisko w Gdańsku należy do największych (jest trzecim portem lotniczym po Warszawie i Krakowie) i najnowocześniejszych w Polsce. Położone jest ok. 12 km od centrum Gdańska na terenie wsi Rębiechowo, od której przyjęło nazwę. Lotnisko obsługuje Trójmiasto i północny region kraju. Przez jego terminal - nowy został oddany na Euro w roku 2012 - przewija się rocznie ok. 3 mln pasażerów, choć możliwości tego portu są dużo większe. Lotnisko jest w stanie przyjmować 5 mln podróżnych.
 
Dynamiczny rozwój lotnisko zawdzięcza m.in. tanim liniom lotniczym, a przede wszystkim największemu operatorowi gdańskiego lotniska linii Wizz Air, która ma tam swoją bazę. Oprócz węgierskiego niskokosztowego przewoźnika z lotniska korzystają linie: PLL LOT, Air Berlin, Enter Air, EuroLot, Lufthansa CityLine, Ryanair, Scandinavian Airlines i Travel Service Poland.
 
Stawkę przewoźników uzupełnia trzecia w Europie tania linia lotnicza i dziewiąta w europejskim rankingu wszystkich linii lotniczych - Norwegian Air Shuttle.
 

Sprzedaż i Rezerwacja Bilety Norwegian

Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
 
Dzięki wielu poczynionym inwestycjom oraz przemyślanym rozwiązaniom skandynawski przewoźnik posiada ogromny potencjał w obsłudze i odprawie pasażerów. Liczba jego połączeń lotniczych jest stale zwiększana by sprostać wciąż rosnacym potrzebom klientów - pasażerów. Norwegian stara się wciąż wprowadzać ciekawe rozwiązania, którymi zaskakuje pasażerów. Jednym z takich rozwiązań jest darmowe połączenie wi-fi na pokładach jego samolotów.
 
Póki co skandynawski przewoźnik jest obecny w Polsce tylko na czterech lotniskach w: Gdańsku, Krakowie, Szczecinie i Warszawie. W stolicy posiadał nawet swoją bazę, jednakże wycofał się z niej. Linia miała nawet zakusy na kupno naszego narodowego przewoźnika - PLL LOT.
 
 
Z lotniska w Gdańsku Rębiechowie tania linia Norwegian obsługuje tylko jeden kierunek:
 
Gdańsk - Oslo - Gardermoen
 
 

 


 


 

 

 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych