REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieAuto z Polisy OC Sprawcy Bezgotówkowo
 
Samochód z Polisy OC Sprawcy Wypadku
 
Uczestniczyłeś w kolizji drogowej w wyniku, której Twój pojazd został uszkodzony a może Twój samochód został uszkodzony na parkingu i nie możesz się nim poruszać?
 
Wiedz, ze przysługuje Ci auto zastępcze z OC sprawcy zdarzenia. Zadbaj o ustalenie sprawcy szkody i zgłoś do nas swój przypadek. Nie korzystaj z samochodu zastepczego na własny koszt realizując to z polisy AC. Korzystaj z polisy OC sprawcy zdarzenia.
 
Jesli nie zamierzasz się tym zajmować i nie chce Ci siępisać pism do towarzystwa ubezpieczeniowego wypełnij do nas formularz a nasi specjaliści zajmą siętym błyskawicznie. Wszystkie sprawy realizujemy wg kolejności zgłoszeń. Zapewniamy auto zastępcze z OC sprawy w ciągu 24h od zgłoszenia do nas niezależnie od miejsca zamieszkania. Wynajem samochodu zastępczego w klasie nie gorszej od auta uszkodzonego bezgotówkowo.
 
Auta zastępcze udostępniane są bezgotówkowo na czas naprawy uszkodzonego pojazdu lub do czasu wypłaty odszkodowania w przypadku orzeczenia szkody całkowitej. Polisa OC sprawcy kolizji pokrywa również koszty holowania uszkodzonego samochodu do pobliskiego warsztatu naprawczego.
 
Szybki Wynajem Samochodu Zastępczego z Polisy Ubezpieczeniowej Sprawcy Wypadku
 
Powrót do Artykułów