REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Katowice Londyn. Przeloty z Polski do Anglii Liniami RyanAir i WizzAir
 
Bilety Katowice Londyn
Tanie Loty Ryanair, Wizz z Katowic do Londynu
 
Katowickie lotnisko Pyrzowice to czwarty krajowy port lotniczy pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie obsługuje ono 2,7 mln pasażerów. Większość obsługiwanego ruchu pasażerskiego w Katowicach generują przewoźnicy czarterowi i to jest bodaj najmocniejsza strona tego śląskiego lotniska.
 
Z regularnych linii korzystających z Pyrzowic przez cały rok warto wymienić: Air Cairo, Germanwings/Eurowings, PLL LOT, Lufthansę, Ryanaira i Wizz Aira. Ten ostatni, węgierski tani przewoźnik, jest zarazem największym użytkownikiem lotniska w Pyrzowicach. Drugim jest rodzima, czarterowa linia lotnicza Enter Air. Obie wymienione posiadają w Katowicach swoją bazę. Dla Wizz Air Katowice są lotniskiem szczególnym. To właśnie w Katowicach – Pyrzowicach zaczęła swój „lotniczy żywot” tania linia lotnicza rodem z Węgier.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Katowice - Londyn
 
+48 32 728 39 44
 
Loty Ryanair, Wizz z Katowic do Londynu
 
 
 
Katowickie lotnisko, z regularnych kierunków, najwięcej obsługuje do: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii i krajów skandynawskich. Z kolei, w przypadków destynacji brytyjskich najwięcej lotów przypada na Londyn. Trasa Katowice Londyn cieszy się bowiem największym powodzeniem o czym świadczy liczba rejsów i ich częstotliwość.
 
Wprawdzie trasę Katowice Londyn obsługuje dwóch tanich przewoźników: Ryanair i Wizz Air, ale wciąż walczą oni o pasażera, stosując częste promocje biletów lotniczych. Promocje te sprawiają, że przelot z Katowic do Londynu należy do jednych z najtańszych. Obie tanie linie lotnicze latające z Katowic do stolicy Wielkiej Brytanii korzystają z dwóch różnych podlondyńskich lotnisk. Wizz Air z lotniska Luton (ok. 50 km na północ od stolicy), a Ryanair z portu lotniczego Stansted (48 km na północny-wschód od Londynu). Przelot na oddalone od Katowic o ok. 1400 km lotniska Londynu trwa ok. 1,5 godziny.
 
Niżej zamieszczamy wykaz obu tanich połączeń lotniczych Katowice Londyn:
- loty Katowice – Londyn Stansted – Katowice (Ryanair)
- loty Katowice – Londyn Luton – Katowice (Wizz Air)
Powrót do Artykułów