REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Londyn Poznań, Tanie Przeloty z Londynu do Poznania
 
Bilety Londyn Poznań
Tanie Przeloty z Londynu do Poznania
 
Poznańskie lotnisko Ławica to siódmy krajowy port lotniczy biorąc pod uwagę wielkość obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z jego usług korzysta niemal 1,5 mln podróżnych. Jednymi z najbardziej popularnych kierunków obsługiwanych z poznańskiego lotniska są przeloty do Wielkiej Brytanii, a w szczególności do jej stolicy – Londynu.
 
Połączenia lotnicze do Londynu obsługują dwie tanie linie lotnicze operujące z Poznania: Wizz Air i Ryanair. Wizz Air to zarazem największy regularny użytkownik poznańskiej Ławicy, posiadający na nim jedną ze swoich polskich baz. Drugim najważniejszym użytkownikiem lotniska jest polska linia czarterowa Enter Air. Jednakże nie lata ona do Londynu a swoje rejsy wykonuje głównie w sezonie. Loty poznań Londyn dla  obu wspomnianych tanich przewoźników są jednymi z najważniejszych.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Lotnicze Lonyn - Poznań
 
+48 32 728 30 44
 
Przeloty Ryanair, Wizzair Polska Anglia Polska
 
 
To sztandarowe trasy, z których korzysta najwięcej pasażerów. Przeloty na trasie poznań – londyn – poznań obsługiwane są przez obie tanie linie codziennie, a nawet dwa razy dziennie. Latający z Poznania Wizz Air i Ryanair korzystają z dwóch różnych podlondyńskich lotnisk. Wizz Air z lotniska Luton oddalonego ok. 50 km na północ od Londynu, a Ryanair ze swojego portu bazowego – Stansted leżącego ok. 43 km na północny-wschód od Londynu.
 
Niżej podajemy zestaw obu połączeń lotniczych z Poznania do stolicy wielkiej Brytanii:
 
- loty Poznań - Londyn Stansted – Poznań (Ryanair)
- loty Poznań – Londyn Luton – Poznań (Wizz Air)
Powrót do Artykułów