REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Lotnicze Rzym. Loty Wizzair i Ryanair z Polski na Lotnisko Fiumicino i Ciampino
 
Bilety Lotnicze Rzym
Tanie Loty z Polski do Włoch
 
Rzym to jeden z najważniejszych południowych kierunków z naszego kraju. Czy jako cel zarobkowy, turystyczny czy pielgrzymkowy Wieczne Miasto cieszy się nieustannym zainteresowaniem podróżnych. Do niedawna najpopularniejszym środkiem transportu z Polski do Rzymu były przewozy autokarowe. I co istotne – mają się one nadal dobrze. Jednakże wraz z rozwojem tanich linii lotniczych i modą na tanie latanie prym w przewozach do Rzymu wiodą tanie linie lotnicze.
 
Trzeba wiedzieć, że stolica Włoch obsługiwana jest przez dwa lotniska: flagowe Fiumicino i mniejsze z nich Ciampino. Jako ciekawostkę możemy podać, że z obu ich operuje dobrze znany na naszym podwórku – irlandzki Ryanair. Oba rzymskie porty lotnicze posiadają bezpośrednie połączenie z Polską. Bilety lotnicze Rzym dostępne są z siedmiu krajowych lotnisk. W zależności od okresu i pory roku ta liczba ulega zwiększeniu lub zmniejszeniu. Wpływ na ilość połączeń z Polski do Rzymu ma również koniunktura na rynku lotniczym.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Bilety Lotnicze Rzym, Włochy
 
+ 48 32 728 30 44
 
Tanie Loty z Polski do Rzymu na Lotnisko Fiumicino i Ciampino
 
 
Jeszcze do niedawna tanie loty do Rzymu oferowały tanie linie lotnicze jak rumuński Carpatair (z Lublina) czy rodzimy Eurolot (z Rzeszowa). Jednakże pierwszy z nich wycofał się z obsługi tego połączenia a drugi z wymienionych zbankrutował. Obecnie bilety lotnicze do Rzymu oferują najpoważniejsi przewoźnicy w branży jak: Alitalia, PLL LOT, Ryanair i Wizz Air.
 
Poniżej zamieszczamy aktualny wykaz połączeń lotniczych z Polski do Rzymu i obsługujących je przewoźników z wyszczególnieniem obu rzymskich lotnisk.
 
Przeloty z Polski na Lotnisko Rzym Fiumicino:
- loty Gdańsk – Rzym – Gdańsk (sezonowo: Wizz Air)
- loty Katowice – Rzym – Katowice (Wizz Air)
- loty Kraków – Rzym – Kraków (do 20 października 2015 r. Alitalia)
- loty Warszawa Chopina – Rzym – Warszawa Chopina (Alitalia, PLL LOT, Wizz Air)
 
Przeloty z Polski Lotnisko Rzym Ciampino:
- loty Kraków – Rzym Ciampino – Kraków (Ryanair)
- loty Poznań – Rzym Ciampino – Poznań (Ryanair)
- loty Warszawa Modlin – Rzym Ciampino – Warszawa Modlin (Ryanair)
- loty Wrocław – Rzym Ciampino – Wrocław (Ryanair)
 
Zespół FlyPartner.pl
Powrót do Artykułów