REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Norwegian Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych Polska Norwegia
 
Bilety Norwegian Rezerwacja i Sprzedaż
Tanie Loty z Polski do Norwegii
 
Norwegian to trzecia pod względem wielkości tania linia lotnicza w Europie. To także najlepsza tania linia lotnicza Europy sądząc po nadawanych przewoźnikowi wyróżnieniach. Od 2008 r. linia stale jest nagradzana plasując się na wysokich miejscach w rankingach układanych przez firmy konsultingowe zajmujące się badaniem rynku lotniczego.
 
Norwegian, mimo że jest tanią linią lotniczą, jest przewoźnikiem od lat cieszącym się bardzo dużym prestiżem. Standardy bezpieczeństwa, wysoki standard obsługi pasażerów, nowoczesna, stale modernizowana i ekologiczna flota, bardzo wysoki poziom świadczonych usług, wprowadzanie ciekawych rozwiązań, elastyczność i systematyczna rozbudowa siatki połączeń, punktualność to główne atuty Norwegiana.
 
Z ciekawych rozwiązań można wymienić darmowe Wi-Fi dostępne w samolotach przewoźnika. Jest to m.in. zasługa założonej przez Norwegiana spółki, "Call Norwegian AS", której zadaniem jest dostarczanie Internetu na pokłady samolotów.
 
 
 
Bilety Lotnicze Norwegian - Rezerwacja i Sprzedaż
 
+48 32 728 30 44
 
Tanie Loty Norwegian z Krakowa i Warszawy
 
 
Obecnie z usług Norwegiana korzysta ponad 24 mln pasażerów i liczba ta stele rośnie. Linia dysponuje flotą ponad stu samolotów, głównie są to Boeingi (najwięcej w posiadaniu Norwegiana jest Boeingów 737 ale przewoźnik posiada również maszyny szerokokadłubowe typu 787). Rozpoznawalne są po charakterystycznym malowaniu: czerwone nosy i końcówki ogonów, z portretami wybitnych Skandynawów na statecznikach pionowych. Główna baza i siedziba linii mieści się na lotnisku Oslo Gardermoen. Poza tym Norwegian korzysta z siedemnastu lotnisk bazowych, w tym tak odległych, jak: Bangkok, Fort Lauderdale (USA), Nowy Jork, Las Palmas czy Teneryfa.
 
W Polsce Norwegian jest obecny na czterech lotniskach. Bilety norwegian można rezerwować na loty z: Gdańska, Krakowa, Szczecina i Warszawy Chopina, a udziały w przewozach pasażerskich na polskim rynku plasują Norwegiana na siódmym miejscu.
 
Linia najwięcej połączeń realizuje z warszawskiego lotniska im. Chopina (Okęcie). Nie tak dawno norweski przewoźnik próbował na dłużej związać się z Warszawą zakładając na lotnisku im. Chopina swoją pierwszą wówczas pozanorweska bazę i oddział: Norwegian Air Shuttle Polska Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo widać nie przynosiło spodziewanych efektów gdyż linia wycofała się z tego projektu w roku 2010.
 
Norwegian rezerwacja dotyczy przede wszystkim kierunków skandynawskich ale i ostatnio także coraz częściej przelotów do Londynu i na destynacjach hiszpańskich. Wraz z nowymi kierunkami, i nie tylko, przewoźnik wprowadza częste promocje cenowe biletów. Dlatego też bilety Norwegian można bardzo często zarezerwować w korzystnych, niejednokrotnie konkurencyjnych wobec innych przewoźników, cenach.
 
Niżej zamieszczamy aktualne kierunki Norwegian z naszego kraju:
 
Gdańsk - Rębiechowo:
- loty Gdańsk – Oslo Gardermoen - Gdańsk
 
Kraków - Balice:
- loty Kraków – Bergen – Kraków
- loty Kraków – Kopenhaga – Kraków
- loty Kraków – Oslo Gardermoen – Kraków
- loty Kraków – Stavanger – Kraków
- loty Kraków – Sztokholm Arlanda – Kraków
- loty Kraków – Trondheim - Kraków
 
Szczecin - Goleniów:
- loty Szczecin – Oslo Gardermoen – Szczecin
 
Warszawa Chopina:
- loty Warszawa – Gran Canaria – Warszawa
- loty Warszawa – Londyn Gatwick – Warszawa
- loty Warszawa – Malaga – Warszawa
- loty Warszawa – Oslo Gardermoen – Warszawa
- loty Warszawa – Stavanger – Warszawa
- loty Warszawa – Teneryfa Południe – Warszawa
- loty Warszawa – Barcelona – Warszawa (połączenie sezonowe)
- loty Warszawa – Madryt – Warszawa (połączenie sezonowe)
 
 
 
 
Powrót do Artykułów