REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieDobra Wypożyczalnia Samochodów - TopCars
 
TopCars - Dobra Wypożyczalnia Samochodów
Wynajem Aut bez Kaucji i Limitu Kilometrów
 
W dzisiejszych czasach wypożyczenie samochodu staje się coraz powszechniejsze wśród kierowców. Daje ono szansę na swobodne poruszanie się po całym kraju dowolnie wybranym autem. Usługa ta daje kierowcom komfort jazdy, a całym rodzinom możliwość podróżowania bez ograniczeń. Szybkie wypożyczenie samochodu jest możliwe dzięki wypożyczalniom, które za pośrednictwem Internetu oferują klientom swoje usługi.
 
Rezerwacja samochodu to dziś zaledwie kilka kliknięć. Dla klienta dużą wartość stanowi także jakość obsługi, kontakt z biurem obsługi klienta i możliwość uzyskania interesujących go informacji. Jakość strony internetowej i możliwości jakie stwarza klientowi – jej przejrzystość, możliwość rezerwacji, szybki kontakt – to atuty, które zachęcają kierowców do korzystania z oferty.
 
 
 
Wynajem Samochodów
Kraków, Warszawa, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Rzeszów
 

Dobra wypożyczalnia samochodów powinna cechować się przede wszystkim atrakcyjną ceną, dostępnością oferty, przejrzystością umowy i korzystnymi warunkami ubezpieczenia – takie kategorie wzięto pod uwagę w rankingu na 2018 rok oceniającym wypożyczalnie samochodów działające w Polsce.
 
Ranking został stworzony przez Polski Instytut Badań Jakości, niezależny instytut badawczy i portal Onet. Przeanalizowano działalność 12 wypożyczalni aut, które mają swoje filie w całej Polsce.
 
 
Samochód bez kaucji i limitu kilometrów
Dobra Wypożyczalnia Aut - TopCars
 

 
 
Najtańsza wypożyczalnia samochodów to taka, którą zawsze są zainteresowani klienci, jednak trudno podawać jedną najniższą cenę wynajmu auta, gdyż na nią składa się wiele czynników, zatem dobra wypożyczalnia samochodów oznacza przede wszystkim dobry wybór.
 
Trzeba brać pod uwagę to co na cenę się składa, a więc rodzaj samochodu, dodatkowe usługi, dostępność oferty itd. W rankingu najlepiej wypadły wypożyczalnie Rentis, Panek oraz Topcars.

TOPCARS24 to wypożyczalnia, która ma swoją główną siedzibę w Warszawie, ale jej oddziały znajdują się w wielu miastach w Polsce, m. in. we Wrocławiu, Krakowie czy Rzeszowie.
 
W rankingu Polskiego Instytut Badań Jakości i Onetu zajęła 3 miejsce. Jest to wypożyczalnia samochodów bez kaucji, a rezerwacji dowolnego auta można dokonać za pośrednictwem strony internetowej.
 
Oferuje różne modele samochodów w zróżnicowanej cenie. Wypożyczalnia nie narzuca także ograniczeń kilometrów, co jest niezwykle korzystne dla osób, planujących dłuższe trasy.
 
Powrót do Artykułów