REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieW Jaki Sposób Wynająć Auto w TOPCARS

Czy po przylocie do Polski warto fatygować rodzinę czy lepiej wynająć auto?

Za każdym razem po przylocie do Polski wszyscy podróżni zastanawiają się jak dotrzeć z lotniska do obranego celu. Bardzo często jedynym środkiem zapewniającym szybkie wydostanie się z lotniska jest samochód. Pytanie brzmi: czy po przylocie do Polski warto fatygować rodzinę czy lepiej wynająć auto? Kiedy możemy samodzielnie wynająć auto, którym dotrzemy do wybranej lokalizacji?

Czy wynajem auta jest rzeczywiście opłacalny?
Wiele osób po podróży samolotem chce jak najszybciej wydostać się z lotniska i możliwie szybko oraz bezpiecznie dojechać do celu. Wobec tego, aby ruszyć w dalszą podróż można poprosić kogoś z rodziny by przyjechał po Nas na lotnisko, a gdy będziemy wylatywać znów trzeba kogoś fatygować by nas odwiózł. Osoba ta poświęca swój czas i pokonuje drogę z miejsca docelowego do lotniska czterokrotnie. Dodatkowo, gdy już jesteśmy na miejscu za każdym razem musimy kogoś prosić by nas gdzieś podwiózł lub użyczył Nam swój samochód. Nie są to komfortowe sytuacje. Wynajem samochodu tuż po wyjściu z samolotu stawia nas na znacznie lepszej pozycji.
 
 
 
 
Przede wszystkim, jesteśmy niezależni. Takie rozwiązanie ma także wiele innych zalet, do których zaliczyć można:
    • brak konieczności niepokojenia naszej rodziny w sprawie odebrania i odwiezienia na lotnisko
    • mobilność w każdym momencie naszego pobytu w Polsce
    • możliwość wynajmu różnych samochodów, które są dopasowane do naszych potrzeb przy kolejnych podróżach
    • możliwość odbioru i zwrotu pojazdu z różnych lokalizacjach w Polsce
    • możliwość wynajmu fotelików dziecięcych i innych akcesoriów
    • przejrzyste zasady rozliczania własnych podróż

Dzięki rozwiązaniu, które zapewnia TOPCARS wypożyczalnia samochodów lotnisko możemy nie tylko cieszyć się wygodnym transportem z takich miejsc jak lotnisko lub dworzec, ale i dodatkowo nie jesteśmy zależni od pomocy osób trzecich. Takie rozwiązanie zapewnia z jednej strony komfort psychiczny osobie podróżującej, a z drugiej strony oszczędza to czas oraz zbędny stres dla osoby deklarującej chęć odebrania z lotniska. TOPCARS wynajem samochodów lotnisko zapewnia bezpłatne podstawienie i odbiór pojazdu z większości większych lotnisk w Polsce.
 
Co więcej w razie opóźnienia samolotu mamy możliwość podania w formularzu rezerwacji pojazdu numeru lotu, którym podróżujemy, więc kierowca, który podstawi Nam samochód obserwuje tablicę przylotów i podstawia samochód na odpowiednią godzinę. Samochód odstawiamy na ustaloną z wypożyczalnią godzinę i ruszamy z bagażami prosto na odprawę. Nie ma problemu jeśli jest to inne lotnisko, niż to na którym wzięliśmy samochód.

Gdzie i w jaki sposób wynająć auto w TOPCARS?
Wypożyczalnia samochodów lotnisko TOPCARS umożliwia wynajem samochodu po uprzednim jego zarezerwowaniu na stronie internetowej lub telefonicznie.
 
By wynająć auto należy mieć ukończone 21 lat, prawo jazdy ważne minimum jeden rok oraz trzeba posiadać własną, imienną kartę płatniczą. Nie musisz marnować swojego czasu w kantorze by wymienić pieniądze - terminal płatniczy pobierze płatność także w walucie Twojej karty bez zbędnych, ogromnych prowizji. TOPCARS funkcjonuje w różnych większych miastach Polski takich jak:

    • Gdańsk
    • Poznań
    • Wrocław
    • Katowice
    • Kraków
    • Rzeszów
    • Warszawa
    • Modlin
    • Łódź
    • Lublin

W każdym z tych miast znajduje się mniejsze lub większe lotnisko. TOPCARS oferuje szeroką gamę pojazdów gotowych na wynajem.
 
Jeśli podróżujesz sam i chcesz po prostu dotrzeć z lotniska do domu możesz wynająć bardzo tanio samochód z klasy A – mały, małolitrażowy, idealny do miasta. Jeśli masz trochę więcej bagażu wypożyczalnia samochodów na lotnisku zaoferuje Ci samochód z nadwoziem hatchback lub małego sedana.
 
Gdy przylatujesz na urlop – w ofercie posiadają także typowe kombi. W ofercie wypożyczani znajdziemy także SUVy, minivany, busy 9-cioosobowe oraz samochody z klasy premium, czyli samochody dla każdego. Wynajem samochodów to świetne rozwiązanie, gdyż możemy zarezerwować pojazd raz duży, raz mały – zawsze dostosowany do naszych potrzeb. Istotne jest, że TOPCARS nie pobiera kaucji w przeciwieństwie do dużych, korporacyjnych wypożyczalni oraz nie mają limitu kilometrów. Wypożyczalnia samochodów TOPCARS to przede wszystkim minimum formalności.

 
Powrót do Artykułów