REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Bydgoszcz-Rzym, Tanie Loty Mistral Air do Rzymu
 
Bilety Bydgoszcz – Rzym: Nowe połączenie lotnicze!
Mistral Air - debiutuje na polskim rynku!
 
 
Po raz pierwszy w Polsce zadebiutuje regularnymi połączeniami lotniczymi włoska linia lotnicza Mistral Air, należąca do włoskiej poczty Poste Italiane. Do niedawna włoski przewoźnik specjalizował się w przewozach cargo ale po roku 2007 zdecydował się również na przewozy pasażerskie.
 
Na tym polu linia realizowała się jako przewoźnik czarterowy, głownie dla grup pielgrzymkowych zdążających do takich miejscowości jak: Lourdes, Fatima czy Santiago de Compostela. Linia Mistral Air ma swoje bazy na lotniskach w: Rzymie, Katanii na Sycylii i Bari i obsługuje 26 tras.
 
Teraz przyszła pora na otwarcie kolejnej. Będzie to trasa: Bydgoszcz – Rzym. Jest to oferta kusząca dla obu stron gdyż i lotnisko w Bydgoszcz bazujące dotąd jedynie na usługach Ryanaira i Lufthansy szukało usilnie kolejnych przewoźników.

Inauguracja nowego połączenia nastąpi 16 czerwca 2016 r. i będzie ono obsługiwane do końca października dwa razy w tygodniu z wylotami w: poniedziałki i czwartki. Trasę Bydgoszcz Rzym będzie obsługiwać samolot Mistral Air typu Boeing 737 – 300. Ceny biletów lotniczych zaczynają się już od 42 EUR za lot w jedną stronę.

Schemat połączenia lotniczego z Bydgoszczy do Rzymu wygląda następująco:
- Wylot z lotniska Rzym Fiumicino o 11:50 – przylot do Bydgoszczy o 14:25
- Powrotny wylot z Bydgoszczy o 15:10 i lądowanie w Rzymie Fiumicino o 17:35.

Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów