REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieNowe Połączenie Lotnicze Sprint Air z Radomia do Lwowa
 
Nowe połączenie lotnicze Sprint Air z Radomia!
Tanie Bilety Radom - Lwow
 

 
 
Już niedługo, bo za dwa tygodnie, lotnisko w Radomiu otworzy kolejny kierunek. Będą to loty do Lwowa na Ukrainie. Połączenie lotnicze będzie obsługiwać polska linia lotnicza Sprint Air. Inauguracja nowej trasy nastąpi 23 czerwca 2016 r i będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu, z wylotami w czwartki i niedziele.

Loty do Lwowa będą odbywać się samolotami przewoźnika typu Saab 340, które dysponują 33 miejscami.
 
W czwartki wylot z Radomia zaplanowano na godzinę 18:50 by po ok. 75 minutach wylądować we Lwowie o godzinie 21:05 czasu lokalnego (różnica czasu + 1 godzina).
 
 
 
Bilety Lotnicze Sprint Air. Tanie Loty z Radomia do Lwowa
 
+48 32 728 30 44
 
Sprint Air Loty z Polski na Ukrainę
 
 
 
W drogę powrotną ze Lwowa samoloty Sprint Air udadzą się o godz. 21:35 (czasu lokalnego) i będą lądować w Radomiu o godz. 21:35 (naszego czasu).

W niedzielę wyloty z Radomia zaplanowano na 12:10, a powrót do Radomia o godz. 15:00. Co istotne, loty do Lwowa zostaną połączone z lotami do i z Wrocławia. W związku z tym samoloty lecące z Wrocławia będą lądowały na lotnisku w Radomiu, zabierały kolejnych pasażerów i udawały się w dalszy lot na Ukrainę.  
 
Loty do Lwowa to piąta już trasa obsługiwana przez SprintAir z lotniska w Radomiu. Obecnie przewoźnik lata z lotniska Radom Sadków do: Gdańska, Wrocławia, Berlina i Pragi.

Zespół FlyPartner.pl
Powrót do newsów