REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieMistral Air - Tanie loty do Rzymu z Bydgoszczy
 
Tanie Bilety Lotnicze Mistral Air Polska - Włochy
Bydgoszcz – Rzym: nowe połączenie lotnicze!


Już niedługo zadebiutuje na polskim niebie włoska linia lotnicza Mistral Air. Przewoźnik do niedawna specjalizował się w przewozach cargo by od roku 2007 rozpocząć usługi czarterowe, głównie dla grup pielgrzymkowych. Teraz ta należąca do włoskiej poczty (Poste Italiane) linia lotnicza zacznie zarabiać w Polsce.
 
Pojawi się wkrótce na lotnisku w Bydgoszczy Szwederowie, które już od dawna poszukuje kolejnych użytkowników mogących wzmocnić ofertę tego regionalnego portu lotniczego. Wybór padł na Mistral Air. Włoska linia lotnicza zadebiutuje w grodzie nad Brdą 16 czerwca 2016 r. Będzie obsługiwać trasę z Bydgoszczy do Rzymu, na razie do końca października, dwa razy tygodniowo, w: poniedziałki i czwartki. W przelotach z Bydgoszczy do Rzymu Mistral Air korzystać będzie ze swojego lotniska bazowego Rzym Fiumicino. Oprócz tego linia posiada także swoje bazy na lotniskach w Katanii na Sycylii i w Bari.  

Przelot z Bydgoszczy do Rzymu (1330 km) trwać będzie ok. 2 godz. i 20 minut. Trasę z Bydgoszczy do Rzymu będzie obsługiwać samolot Mistral Air typu Boeing 737 – 300. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Mistral Air, na loty z Bydgoszczy do Rzymu, można zarezerwować za pośrednictwem naszej strony - w zależności od dnia wylotu - już od 42 EUR za lot w jedną stronę.

Schemat połączenia lotniczego linii lotniczej Mistral Air z Bydgoszczy do Rzymu wygląda następująco:
- Wylot z lotniska Rzym Fiumicino o 11:50 – przylot do Bydgoszczy o 14:25
- Powrotny wylot z Bydgoszczy o 15:10 i lądowanie w Rzymie Fiumicino o 17:35.
 


Mistral Air - tanie loty do Rzymu z Bydgoszczy i do Bydgoszczy
Mistral Air Rezerwacja Biletów Lotniczych:


Zadzwoń: 32 728 30 44
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on lineMożliwe inne tanie loty z lotniska Rzym Fiumicino do Polski:
- Rzym - Kraków - Rzym (sezonowo Alitalia)
- Rzym – Warszawa Chopina – Rzym (Alitalia, Wizz Air)
 
Więcej połączeń lotniczych z Rzymu do Polski obsługuje drugie lotnisko Rzymu Ciampino, z którego korzystają zarówno tania linia lotnicza Wizz Air jak i Ryanair.
 
Międzynarodowy port lotniczy Rzym - Fiumicino im. Leonardo da Vinci to największe lotnisko Włoch i główny port lotniczy Rzymu. Rocznie korzysta z niego ponad 40 mln pasażerów (trwająca rozbudowa lotniska zwiększy jego przepustowość do 55 mln pasażerów).
 
Fiumicino leży ok. 30 km na południowy - zachód od centrum Wiecznego Miasta, przy nadmorskiej miejscowości (Fiumicino), od której wzięło nazwę. Lotnisko posiada cztery terminale. Jest dobrze skomunikowane. Otaczają je autostrady i sieć dróg prowadzących z południa na północ kraju. Między lotniskiem a centrum miasta regularnie kursuje kolej (Leonardo Express) ale najtańszą formą przejazdu do centrum Rzymu wydają się być połączenia autobusowe - linia Cotral.
 
Pasażerowie zainteresowani tanimi połączeniami lotniczymi oferowanymi przez Mistral Air z Bydgoszczy do Rzymu mogą zadzwonić pod podany wyżej numer specjalnej infolinii lub skorzystać z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki.
 
 
Zespół FlyPartner.pl
 
Powrót do newsów