REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWarszawa Luksemburg nowa trasa LOT
 
PLL LOT uruchamia bezpośrednie połączenia lotnicze z Polski do Luksemburga!
 
Już 1 marca 2016 r. nasz narodowy przewoźnik PLL LOT rozpocznie obsługę bezpośredniego połączenia z Warszawy do Luksemburga. Będzie ono realizowane sześć razy tygodniowo. Trasa Do Luksemburga będzie destynacją całoroczną, którą obsługiwać będą samoloty typu Embraer 170 i 175.
 
Nowa trasa to efekt współpracy PLL LOT z linią lotniczą Luxair. To dla niej LOT będzie wykonywał rejsy Warszawa – Luksemburg. Do tej pory, w ciągu bodaj ostatniej dekady, nie było bezpośredniego połączenia między oboma krajami. Pasażerowie chcący udać się do Luksemburga musieli decydować się na przesiadkę w jednym z kilku większych portów lotniczych Europy. Wraz z trasą: Warszawa – Luksemburg PLL LOT otworzy również kilka innych nowych i równie atrakcyjnych kierunków. Będą to loty do: Aten, Barcelony, Bejrutu, Charkowa, Kluż-Napoki (Rumunia), Koszyc, Lublany, Nicei, Połągi (Litwa), Seulu, Tokio, Wenecji i Zurychu.
 
Jak zakłada nasz przewoźnik, po zapowiadanej restrukturyzacji, w ciągu pięciu lat ma stać się linia lotniczą o potencjale dwa razy większym niż obecnie.
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów