REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieNowa tania linia lotnicza TAP Portugal
 
Tanie Loty TAP Portugal jak Ryanair!
Tanie Bilety Lotnicze z Lizbony, Portugalia
 
 
Po obaleniu portugalskiego rządu przez lewicową koalicje nie udało się uniknąć prywatyzacji narodowego portugalskiego przewoźnika – linii lotniczej TAP Portugal. 12 listopada została ona sprywatyzowana a jej nowy szef, amerykańsko-brazylijski biznesmen, David Neeleman na spotkaniu z pracownikami w zakładach firmy pod Lizboną zapowiedział gruntowne zmiany i nowa wizję linii.
 
Według niego przewoźnik ma, w stosunkowo krótkim czasie, stać się konkurencyjnym. Największym wyzwaniem dla TAP Portugal mają być linie niskokosztowe. To TAP Portugal, według założeń kierownictwa, ma być wkrótce wybierany przez pasażerów zamiast jego konkurencji – głównie chodzi o Ryanaira i easyJet.
 
Portugalska linia otrzyma nowe maszyny, w siatce lotów znajdzie się więcej kierunków i połączeń, a przewoźnik zacznie latać za… grosze. Bilety mają zaczynać się od 39 EUR. Niestety, pasażerowie będą musieli za bagaż dopłacać. TAP Portugal zapowiedział obsługę wielu kierunków nie raz, a pięć razy w tygodniu, no i do tego obiecano podwyższenie standardu obsługi pasażerów. Czas pokaże czy z tych obietnic Portugalczycy się wywiążą i czy wyjdą z nich obronną ręką.
 
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów