REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieTransatlantyckie tanie trasy Eurowings z Kolonii
 
Eurowings otworzył trasy długodystansowe!
Przeloty z Kolonii do Varadero, Dubaju, Bangkoku, Dominikanę, Las Vegas, Miami, Maskatu, Teheranu
 
W pierwszy poniedziałek listopada tania linia lotnicza Eurowings należąca do grupy Lufthansy otworzyła zapowiadany już wcześniej tani kierunek transatlantycki.
 
Po raz pierwszy samolot w jej barwach wystartował z lotniska w Kolonii (z Polski do Kolonii można dolecieć m.in. Ryanairem korzystając z lotniska w Modlinie) do Varadero na Kubie.
 
Niemiecka linia lotnicza znana do tej pory ze współpracy z likwidowaną obecnie inną tania linią lotniczą Germanwings zaczęła się specjalizować w długich trasach i zamierza na tym polu powalczyć o klientów z arabskimi gigantami. Linie Eurowings zastępują tanią linię Germanwings, która miała pierwotnie zniknąć z rynku w końcu przyszłego roku, ale decyzję przyspieszyła marcowa katastrofa samolotu tej linii we francuskich Alpach.
 
Długodystansowa trasa: Kolonia – Varadero nie jest jedyną destynacją dalekiego zasięgu Eurowings. Niemiecki przewoźnik otworzył już trasy do: Dubaju, Bangkoku i na Dominikanę, a pasażerów mają przyciągnąć niskie ceny biletów – od 99 EUR za lot w jedną stronę! Oferta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem.
 
Zachęcona powodzeniem przedsięwzięcia Lufthansa ogłosiła otwarcie kolejnych kierunków swojej spółki córki. Od marca przyszłego roku linie planują otworzyć tanie połączenia lotnicze do: Las Vegas, Miami (oba w USA), Maskatu (Oman) i Teheranu (Iran). Połączenia długodystansowe będą obsługiwać samoloty typu Airbus A-330.
 
To nie jest koniec dobrych wiadomości, gdyż przedstawiciele Eurowings nie będą się ograniczać jedynie do lotniska w Kolonii. Już prowadzą rozmowy z innymi portami lotniczymi w Niemczech, z których mogliby obsługiwać swoje długodystansowe trasy. Już wiadomo, że jedną z takich baz Eurowings będzie Berlin, z którego lotnisk coraz częściej korzystają nasi rodacy.
 
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów