REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWarszawa - Bari - nowa trasa Wizz Air
 
Nowa trasa Wizzair z Warszawy!
Przeloty do Bari, Włochy
 
 
Latająca z warszawskiego lotniska im. Chopina tania linia lotnicza Wizz Air rozszerza swoją siatkę połączeń. Obok zapowiedzianych na przyszły sezon (2016) tanich lotów do szkockiego Aberdeen czy angielskiego Bristolu, przewoźnik uruchomi kolejne połączenie, siódme już z Warszawy, do Włoch. Będą to rejsy do Bari.
 
Nowa trasa zostanie zainaugurowana 13 maja 2016 r. i będzie obsługiwana regularnie, dwa razy w tygodniu, w: środy i niedziele. Najtańsze bilety lotnicze Wizzair na loty z Warszawy do Bari można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu i rodzaju wybranej taryfy, już od 159 PLN. Połączenie lotnicze wizzaira do Bari jest obecnie jedyną bezpośrednią trasą obsługiwaną z Polski do tego włoskiego miasta.
 
Lotnisko w Bari im. Jana Pawła II (Palese Airport.), położone jest na południowym – wschodzie włoskiego „buta”, ok. 8 km na północny - zachód od centrum tego miasta. Lotnisko rocznie obsługuje ponad 2,1 mln pasażerów. Dysponuje ono jednym terminalem pasażerskim. Port lotniczy posiada bardzo dobry dojazd. Można dostać się do niego od strony autostrady A14. Posiada również połączenie kolejowe (stacja kolejowa - Bari Aeroporto), a także obsługiwane jest przez autobusy i przewoźników autokarowych.
 
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów